من واقامون اینا

 

 

 

اولین اشتباه از خودمه.فک کردم استثنا وجودداره.فکرکردم گل بی عیب هست.دومین هم سر قانع کردن های مدام اقامون ایناه.یعنی دلیل میاره اونم منطقی درحد بنز!! ولی بعدا میفهمی پشت منطقش واقعا اون منطق ه نیست بلکه اکثرا یه چیز بی منطق ه.

/ 8 نظر / 2 بازدید
مریم خانومی

مژگان مهربونم چی بگم؟؟ از نوشته هات معلومه که خیلی ناراحت و دلخوری. حرف نزنم بهتره[افسوس]

آهو

زیاد سخت نگیر خانومی اون هم آدمه و ممکنه اشتباه کنه و نتونه درک کنه که 2 سال اول بچه داری واقعا خیلی سخته و آدم کلا دچار فرسایش میشه هم جسمی هم روحی! یکم ذهنتو آروم کن و به خودت آرامش بده میبینی که اونم رفتارش بهتر میشه!

حرف های بی مخاطب

واقن تو این هشت سال از پول خودت برای خودت خرج می کردی؟ واقن ؟ فک کردی کار خوبی کردی؟ یا مثلا طرف مقابلت متوجه گذشت و فداکاریت میشه؟ ببخشیدا ولی اینا اسمش این چیزا نیست. فقد چیزی که سعی می کنم به بقیه از جمله یاسی این روزا می گم اینه که کاری رو برای کسی بکن که بعدش پشیمون نشی. حالا محبته یا هر چیز دیگه.

حرف های بی مخاطب

در هر حال حرف در این موردا زیاده سعی می کنم حرفی نزنم ولی وقتی این چیزا رو تو وب یا از زندگی بقیه می فمم کلی حرص می خورم که اخه چرا ؟

آهو

ما خانومها با همه زیرکیمون باز هم با احساسات هستیم!خود من اون اوایل خیلی از جیب خودم خرج میکردم حتی قبض موبایلشم اون اوایل نامزدی از ماهیانه بابام پرداخت میکردم ولی بعد دیدم این کارها هم به چشم مردها نمیاد و الکی پول از جیبم میره و بعدش حرص هم میخورم به علت قدر نشناسی!! تو هم اون وایل اشتباه کردی الان هم نه با دعوا و بحث بلکه با خونسردی و صبر کم کم پولتو بگیر و برا خودت هم از جیب مبارکت خرج نکن!باور کن اینطوری بیشتر هم قدرتو میدونه!کلا در اطرافیان هم تجربشو کردم!هر خانومی که بیشتر خرج رو دست شوهرش میزاره عزیز تره[نیشخند]علتشو هم هنوز کشف نکردم[زبان]

حرف های بی مخاطب

ببین این کاری که تو کردی خیلی از خانما کردن نمونش مامان خودم که ارثیه سیصد هزارتومنی رو به بابام داد. الان خونه هم نداریم! خب یه کارایی می کنن که نباید بکنن. یا اگه می کنید پشیمون نشید. اتفاقا حرفای تو باعث شد که راجع به این مسائل و چیزایی که از خانمای اداره شنیدم یه پست بنویسم ولی سرم خیلی شلوغ بود نشد امشب حتما اینکارو می کنم

حرف های بی مخاطب

اولا نباید به مرد پول قرض داد مخصوصن که تو زندگی مشترک باشه. حرف و حدیثش زیاده . کلا می شه بلاعوض. در این شک نکن