_خوندن نوشته های لبخند جون همیشه برام لذت بخش بوده .بغیر از اطلاعات خوبی که میده روزمرگی هایی که از نیکان گوگولی می نویسه برام خیلی جذابه .من میدونم هر بچه ای با بچه دیگه فرق می کنه ولی در حین حال اکثرا نقاط مشترکی دارن که خوندن این نقاط مشترک که مال یه بچه دیگه ست برای یه مادر می تونه هم ارام بخش باشه هم لذت بخش وهم تسلی خاطر باشه !!
وقتی می بینم سنجافک امی جون هم عین گلپسر من بعد از اومدن از جایی گاهی بد قلقی می کنه ....وقتی میبینم نیکان گوگولی عین گلپسر من می چسبه به مامانش ...میدونم خیلی چیزا رو باید تحمل کنم چون راه دیگه ای نیست واین حرکات مخصوص سن این فسقلی هاست که باید بگذره.کاش بقیه هم بدونن چقدر بقیه مادرها از این نوشته ها لذت می برن وسعی کنن بیشتر از بچه هاشون بنویسن .

_ دنبال چند تا مدل مانتو اسپرتم که قسمت بالاتنه رو هم بزرگ نشون نده . اگه جلو بسته هم بود اشکالی نداره .می خوام علاوه بر اسپرت بودن شیک وتک هم باشه .با توضیحی که دادم مانتوهای برش دار فک نکنم بهم بیاد .پس منتظرم .

_ میدونم چند تا چیز دیگه هم بود که می خواستم بنویسم ولی گلپسر نمی ذاره .گذاشتمش تو روروئک واونم داره اتیش می سوزونه.بچه ام به لپ تاپ حساسیت داره
loading...
/ 0 نظر / 2 بازدید